Parker Olaer

Tekno Kontrol, Parker-Olaer marka hidrolik akü ve aksesuarlarının resmi satış ve servis bakım hizmetini vermektedir.

50 yılı aşkın süredir, Olaer çeşitli endüstriler için önde gelen hidrolik akümülatörleri tedarik etmektedir. Bu zengin deneyim ve uzmanlığa dayanarak, Olaer küresel hidrolik ve ilgili sektörlere sürekli olarak uygun maliyetli, yenilikçi, katma değerli çözümler ve dünya standartlarında hizmet sunmaktadır.

Hidrolik sistemlerine entegre edildiğinde doğru yağ hacimlerini ve basınçlarını sağlayan Olaer akümülatörleri, aynı zamanda yağ kaçaklarını veya sıcaklık değişimlerini de telafi eder. Hem Olaer mesaneli hem de diyaframlı akümülatörler anında tepki süresine sahiptir.

Olaer akümülatörleri, 97/23/EC Avrupa Direktifi’ne uygun olarak tasarlanmış, üretilmiş ve test edilmiştir.

Hidrolik Akü, Akü Balonu, Akü Emniyet, Kelepçe ve Akü Dolum Ekipmanları

Olaer, geniş bir hidrolik akümülatör ekipmanı yelpazesi üretmektedir. Bu ürünler arasında mesaneli, diyaframlı ve pistonlu akümülatörlerin yanı sıra akümülatör doldurma kitleri ve destek braketleri bulunmaktadır.

Olaer: Hidrolik Akümülatör Lideri

Olaer, 1938 yılında Jean Mercier tarafından kuruldu. Mercier, gaz yüklemeli mesaneli akümülatörün ilk mucidi olarak tarihe adını yazdırdı. Bugün ise Olaer bu alanda tartışmasız bir dünya lideri konumundadır. 2012 yılında Parker Hannifin Corporation‘a katılan Olaer, geniş bir akümülatör, filtre ve soğutma teknolojisi ürünü yelpazesi sunmaktadır. Bu çözümler enerji, mobil ve endüstriyel pazarlar da dahil olmak üzere birçok farklı alanda kullanılabilir.

Olaer özellikle mesaneli ve diyaframlı akümülatörleriyle tanınır. Ekipmanınızda akümülatör kullanmanın size aşağıdaki faydaları sağlayacaktır:

  • Arttırılmış güç ve enerji tasarrufu ile çalışma maliyetlerini düşürün.
  • Darbe ve basınç dalgalanmalarını azaltarak ekipmanın ömrünü uzatın.
  • Hidrolik bileşenlerin aşınmasını azaltarak bakım maliyetlerini düşürün.
  • Tesisin minimum bakım ihtiyacını azaltın.

Olaer ile birlikte global hidrolik ve ilgili endüstriler için dünya standartlarında servis ile birlikte uygun maliyetli, yenilikçi ve katma değerli bir çözüm garanti altına alın.

Teklif almak ve stok sorgulamak için bizimle iletişime geçin.