Tekno Kontrol bünyesindeki ENERPAC hidrolik ekipmanları, 350 bar ve 700 bar basınç tabanlarında çeşitlendirilmiş, farklı çalışma alanlarında hizmet veren 4 ana başlıktaki yüzlerce üründen oluşmaktadır. Tekno Kontrol Enerpac’ın yetkili Türkiye distribütörüdür.

Enerpac ürün grupları, ürünleri ve özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz. Teklif almak ve stok sorgulamak için bizimle iletişime geçin.

Enerpac Ürün Grupları

5 ton-1000 ton aralığında çalışan farklı formlarda imal edilmiş, her uygulamaya özel hidrolik silindirler ve geniş seçim aralığında hizmet veren güç üniteleri yer almaktadır.

enerpac 700 bar endüstriyel ürün grubu

47.000 Nm değerine kadar ulaşan lokmalı ya da kasetli tork anahtarı, 1500 bar basınç altında 2845 kN çekme değerine ulaşabilen hidrolik gerdirme silindirleri, Flanş Ayırma – Hizalama ekipmanları, somun kesme hidrolik giyotinlerini ve tüm ürünlerin sorunsuz çalışabileceği 700-1500 bar aralığında hizmet veren güç üniteleri bulunmaktadır.

enerpac 700 bar bolting ürün grubu

İşleme tezgâhlarında hidrolik parça tutucu olarak görev yapan doğrusal, 90 derece dönüşlü ve kilit özellikli silindirler, destek silindirleri ve güç üniteleri mevcuttur. Ayrıca farklı senaryo uygulamalarına imkân veren valf seçenekleri ile projelendirme hizmetimiz aynı çatı altında sunulmaktadır.

enerpac 350 bar otomasyon ürün grubu

Ağır ve hassas yüklerin senkronizasyon içinde kaldırılması, sürülmesi ve konumlandırılması konularında çalışma yapabilecek uzman proje grubu tarafından hazırlanmış hidrolik gantry vinçler, çelik halat çekmeli hidrolik düzenekler, kaydırma silindiri tertibatları, SPMT modüler taşıyıcıları yer almaktadır. Entegre çözümler çatısında hizmet veren Proje grubu, her türden üst yapı (köprü, viyadük..), kaldırma-sürme konumlandırma çalışmasını projelendirip, gerektiğinde özel üretim silindir ya da pompa dizaynı ile alternatif çözümler sunabilmektedir.

enerpac entegre çözümler

Enerpac Ürünleri