Vickers Tekno Kontrol

Vickers Ürünleri Tekno Kontrol’de

Danfoss’un endüstri sistem entegratör partneri olarak distribütörlüğünü yürüttüğümüz Vickers markasını sizlere tanıtmak isteriz.

Vickers® (Daha önce Eaton, şimdi Danfoss altında)

Eaton firması 1999’da merkezi Amerika Birleşik Devletleri Maumee’nin Toledo, Ohio banliyösünde bulunan Aeroquip-Vickers’i satın aldı. Hidrolik sektörünün en tanınmış markalarından Vickers uzun yıllar Eaton çatısı altında üretime ve inovasyona devam etti. 2021’de ise Danfoss tarafından satın alındı ve Danfoss ailesinin bir parçası oldu. Vickers by Danfoss, Danfoss’un Eaton Hydraulics’i satın almasının ardından piyasada mevcut en geniş mobil ve endüstriyel hidrolik ürün ve çözüm yelpazesini yaratarak oluşturuldu.

Vickers, paletli ve pistonlu pompaların kapsamlı bir tedarikçisidir. Bünyesinde çok çeşitli hidrolik valfler, lojik valfler, kartriç valfler bulabilirsiniz. Vickers pompaları, motorları, valfleri ve diğer bileşenleri dünya çapında çok çeşitli endüstriyel, mobil, havacılık, denizcilik ve savunma uygulamalarında bulunur.

Tekno Kontrol’de Vickers

Türkiye’nin en büyük Vickers distribütörlerinden biri olan Tekno Kontrol pompalar, valfler ve motorlar gibi hidrolik ürünlerin satışını gerçekleştirir. Güçlü stok anlayışımız ile ihtiyaçlarınıza çok hızlı dönüş yapabilmekteyiz.

Vickers by Danfoss Ürün Portföyü:

  • Hidrolik Pompalar ve Motorlar
  • Endüstriyel Valfler
  • Hidrolik ve Pnömatik Silindirler
  • HPU ve Paket Sistemler
  • Debriyajlar ve Frenler

Berarma Ürünleri Tekno Kontrol’de

Haberler
Tekno Kontrol olarak 1963 yılından beri 250 bara kadar değişken debili paletli pompaların üreticisi İtalyan markası Berarma’nın Değişken Debili Paletli Pompalarını sizlere sunmaktan gurur duyuyoruz. Berarma’nın 60+ yıldır uyguladığı özel…

MHA Merziger

Haberler
Konu: Tekno Kontrol olarak 30.000’den fazla vana ve valf üretimiyle 60’tan fazla ülkeye ihracat yapan MHA Zentgraf markasını hizmetinize sunmaya devam etmekteyiz.