Tekno Kontrol bünyesinde ürünlerini bulabileceğiniz FASTER markası 70 yılı aşkın hidrolik sektörü tecrübesine, 100’den fazla patente sahip bir İtalyan markasıdır. 1951 yılından beri quick kaplinler ve hidrolik aletler konusunda uzmanlaşmıştır. Tüm üretimleri İtalya’da yapılmaktadır.

Firmamızda Faster’in farklı seri quick kaplinlerini (çabuk bağlantı) bulabilirsiniz. Geniş stoğumuz ve ürün bilgimizle Faster ürünlerinin portföyümüzde olmasından gurur duyuyoruz.

Faster ürün grupları, ürünleri ve özelliklerini aşağıda inceleyebilirsiniz. Listelenen ürünler dışında pirinç quick kaplinler, quick kaplin ANV serisi, kaplin koruma kapağı bulunmaktadır.

Faster’in detaylı kataloğu için lütfen tıklayın.

Teklif almak ve stok sorgulamak için bizimle iletişime geçin.

Faster Ürün Grupları

NV: Standart popet valfli kaplinler. Hızlı değiştirilebilir (1/2 inç hariç). Faster VV serisiyle değiştirilebilir. Genel amaçlı uygulamalar için poppet valfli kapama sistemine sahip standart kaplinler.

NS: Standart bilyalı rakorlar.

İşleme tezgâhlarında hidrolik parça tutucu olarak görev yapan doğrusal, 90 derece dönüşlü ve kilit özellikli silindirler, destek silindirleri ve güç üniteleri mevcuttur. Ayrıca farklı senaryo uygulamalarına imkân veren valf seçenekleri ile projelendirme hizmetimiz aynı çatı altında sunulmaktadır.

Vidalı kaplin bağlantılar, çift fonksiyonlu manşon. VV serisi kaplinler, çok sağlam ve güvenilirdir ve rezidüel basınç altında bağlantıya izin verir. Çift fonksiyonlu manşon sayesinde, dişi parça hem VV hem de NV erkek yarısı ile bağlanabilir.

Vidayla bağlanan yüksek basınç kaplinleridir. Faster VV serisiyle değiştirilebilir. Çok yüksek çalışma basınçları ve tepeleri ile karakterize edilen uygulamalarda yaygın olarak kullanılan vidalı kaplinler. Ağır hizmet tipi dahili bileşenler maksimum güvenlik ve güvenilirlik sağlar.

Standart (Tek Yönlü) Çek Valfler. Hidrolik sistemlerde güvenlik cihazı görevi gören çek valfler. Standart versiyonlar, valfi 35 KPa’da açacak şekilde ayarlanmış bir yay seti içerir; ayar aralığı geniştir (950 kPa’ya kadar). Normalde dişi giriş ve çıkış dişleriyle mevcuttur.

Standart Endüstriyel Rakorlar, ISO 7241-B uyumlu. Endüstriyel uygulamalar için standart kaplinler. 1/8″ ila 2″ arası tüm boyutlarda mevcuttur (BSP, NPT ve SAE dişli seçenekleriyle). ISO 7241 Bölüm B ile uyumlu.